Zde můžete nalézt výběr ze skutečných reakcí našich zákazníků:

Konečně taky někdo myslí na nás starší! Máme za městem Zahrádku s chatkou a když manžel taky odešel do důchodu, jsme tam celé léto. Jenže nás už začali zmáhat cesty za nákupy na kole. Pořád jsme se dohadovali, kdo pro ten chleba zajede. Naši mladí nás přesvědčili a koupili jsme si váš elektrický vozík. Teď je všechno jinak, málem se hádáme, kdo je na řadě si vyjet. Docela mě napadlo, že by bylo nejlepší mít každý svůj...
Díky za dobrý nápad!

Anna Č., jižní Čechy

Našemu Lukáškovi jste vrátili kousek dětství. Náš desetiletý synek je po těžkém úrazu (zatím – jak doufáme) odkázán na invalidní vozík. Když jsme se vrátili z léčebny, pořídili jsme mu elektrický, aby měl snadnější pohyb. Jenže on nechtěl nikam mezi děti, jen do školy a domů. Měli jsme velkou starost, aby to nevzdal, až nás kamarád upozornil na Váš elektrický skútr. Ty peníze za něj se už stokrát vyplatily – Lukášek vlastně jezdí na „motorce“ kluci ho uznávají a on je šťastný. My taky. Díky!

Věra S., Mělnicko

Rolík je spolehlivý přítel. Žiju sama v našem domku, syn se s rodinou odstěhoval na druhý konce města do moderního bytu. Máme se rádi, pořád mě zvou na návštěvu, ale mně ta cesta připadá čím dál tím delší, zvláště teď po operaci kyčle. A tak mě mladí přesvědčili, abych si své úspory užila a koupila si váš elektrický skútr. Nedovedete si představit, jak se mi změnil díky Rolíkovi život (tak jsem vozík pokřtila) cestou k našim to beru přes hřbitov s kyticí pro manžela, nebo si objedu obchody a občas zabrousím k některé kamarádce. Nad Rolíka prostě není!

Alžběta P., Sokolovsko

To nebyl dárek, to byl DAR. Vychovali jsme s manželkou čtyři děti. No, tedy spíš ona, já měl málo času – vždycky jsem byl pravověrný rybář, a ryba jak známo se musí vysedět. Když se blížily moje sedmé kulatiny, pozoroval jsem v rodině nějaký šumot, ale když mi děti předvedly, co vymysleli, nemohl jsem ani pořádně poděkovat. Můj skútřík je super dárek! Jezdíme teď na ryby spolu a nemůže to být lepší: je tichý, dostanu se s ním všude až na břeh a když nás chytí tma, nevadí – má přece předpisové osvětlení. A docela si mi zdá, že teď více berou.

Jan Š., Polabí

Naše elektrické vozíky sníh nezastaví!