Elektrický vozík Sonet

Sonet

Sonet je střední skútr, ale přesto nabízí komfort a kvalitu velkého. Jeho pevná a stabilní konstrukce je velmi dobře manévrovatelná a dokonce se vejde do nejtěsnějších prostorů. Cestovní rychlost je až 10 km/h, a to v dokonalém pohodlí a bezpečí. Jeho design a kvalita zpracování z něj dělá skútr velkého stylu.

Sonet je navržen tak, aby vyhovoval potřebám těch, kdo nepotřebují přednosti přenosného malého skútru a zároveň nepotřebují větší model. Sonet má proto kompaktní rozměry, které však neohrožují uživatelské pohodlí a bezpečnost.

Elegantní design a krásně čisté řezané rysy těla skútru na leštěných litých kolech z něj dělají krasavce. Pozornost přitahuje detail přístrojové desky s dotykovými tlačítky. Neuvěřitelně snadná a bezpečná jízda dopředu i vzad je kontrolována automatickým brzděním a automatickou parkovací brzdou. Řídítka ve tvaru delty uživateli umožňují vybrat si nejpohodlnější pozici rukou pro plnou kontrolu za všech okolností. Celkový komfort zvyšuje plně nastavitelný sloupek řízení.

Pohodlné sedadlo je nastavitelné dozadu, dopředu a na výšku. Dá se otočit o 360 stupňů a proto se na něj snadno nastupuje i sestupuje. Opěradla hlavy, rukou a beder jsou rovněž nastavitelná.

Tento skútr přichází s lákavou škálou standardního vybavení. Přední koš, zadní sedadlo se skladovací kapsou, u řízení zamontován držák na pití, místo pro nohy pokryté odolným materiálem a dvoje zpětná zrcátka ve standardní výbavě. Do standardní výbavy dále patří přední a zadní světla, ukazatele směru a další bezpečnostní prvky: výstražná světla a varovný indikátor nebezpečného náklonu.

Hladkou a klidnou jízdu zajišťuje silný motor vyrobený nejnovější technologií, což Sonetu umožňuje přepravovat až 160 kg váhy. Brzda na všech kolech a velké pneumatiky zaručují bezstarostnou a pohodlnou jízdu.

Abychom uzavřeli tento skvělý balíček výbavy: Sonet je vybaven vyjímatelným klíčem a elektronickým klidovým režimem, který řídící jednotku vypne, když na to zapomenete. Je to jeden z nejlepších skútrů, který můžete v příznivé cenové relaci a v souladu s výbavou a kvalitou pořídit.

  • Dostatečně velký a silný pro uživatele do 160 kg a rozměrově kompaktní, aby se vešel do nejtěsnějších míst
  • Nad očekávání stylový a pohodlný
  • Snadné přizpůsobení sloupku řízení k plně nastavitelnému luxusnímu sedadlu
  • Dobrá standardní výbava
  • Dvě silné 12V 36a/h baterie poskytující dojezd až 30 km
  • Uživatelsky příjemný dotykový ovládací panel
  • Přední a zadní nárazníky pro lepší ochranu

Jízda v zimě? S našimi vozíky žádný problém!

Sonet Sonet Sonet Sonet Sonet Sonet Sonet

„Sonet kombinuje při svých malých parametrech výhody velkého skútru s dobrou standardní výbavou.”

Specifikace Detail
Délka 1320 mm
Šířka 585 mm
Velikost kol Přední 250 mm
Zadní 250 mm
Poloměr otáčení 760 mm
Min. výška (Při složeném stavu & demontovaném sedadle) 830 mm
Min. výška (Bez sedadla) 660 mm
Sedadlo (Plně nastavitelné sedadlo otočné) ano
Celková hmotnost 89 kg
Rychlost Proměnná až do 10 km / h
Maximální dojezd Standardní baterie 36 a/h 30 km
Baterie Standardní baterie 36 a/h 2 x 12V
Maximální nosnost 160 kg
Maximální stoupání 12%
Výška podvozku 75 mm

Cena modelu dostupná v ceníku!