Vita : elegantní moderní skútr

Vita

Nová Vita od Rolling Buggy je konstrukčně a technicky nejpokročilejší stylový skútr na světě. Využívá revoluční technologii z motocyklového průmyslu, má speciální zavěšení kol vpředu s mono tlumičem vzadu.

Intuitivní displej z tekutých krystalů poskytuje jasné a přesné informace v reálném čase o všem, co potřebujete, včetně rychlosti, času a teploty. Praktický palubní počítač ukazuje délku ujeté trasy a stav baterie. Indikátor informuje o zbývající kapacitě baterie, takže se snadno rozhodnete, kam se můžete ještě vydat, abyste nikde neuvízli s prázdnými bateriemi. Celý přístrojový panel je dobře čitelný i za přímého slunce.

Páky pro ovládání rychlosti na obou stranách konzole jsou navrženy tak, abyste jízdu vpřed i vzad mohli ovládat jak levou tak i pravou rukou. Rychlost můžete snadno upravovat šikovným přepínačem pro pomalou jízdu na chodníku i pro rychlou 12km/h jízdu na silnici.

Moderní LED osvětlení zajišťuje velice dobrou viditelnost za tmy, a to při nižší spotřebě energie, delší životnosti a bez jakékoliv údržby. I proto se Vita řadí mezi skútry, které mají zajištěnou úspěšnou budoucnost.

Vita předčila konkurenci pěkným vzhledem a elegantními moderními čistými liniemi. Je k dostání v zářivé metalické oranžové nebo bílé barvě. Do vašeho života přinese mnoho obdivných pohledů a mnohem více svobody a radosti.

Vita byla navržena tak, abyste mohli všechny její funkce ovládat pouhým stisknutím tlačítka. Její palubní řídící počítač navíc umožňuje automatického brzdění. Zmáčknutím bezpečnostního tlačítka v případě nouze začne skútr automaticky brzdit a sám se zastaví.

Plně nastavitelné komfortní sedadlo s nastavitelným opěradlem, opěrkou hlavy a područek, pevná kola ze slitiny a světlá výška 80mm umožňuje Vitě projet i komplikovaný terén pohodlně s lehkostí.

Vitu dodáváme s dvouletou zárukou v plné šíři. Naše firma ROLLING BUGGY zajišťuje záruční i pozáruční servis.

 • váha uživatele - až 178 kg
 • maximální rychlost až 12km/h
 • nastavitelné řízení
 • leštěná kola z lehkých slitin
 • pneumatiky
 • přední koš a zadní kapsa
 • 50 a/h baterie pro ujetí přibližně 30km
 • ergonomické ovládací páčky
 • nouzová brzda
 • vynikající osvětlení a výstražná světla s led diod
 • úsporný režim
 • plně nastavitelné sedadlo

Jízda v zimě? S našimi vozíky žádný problém!

Vita Vita Vita Vita Vita Vita Vita

„Vita je elegantní moderní skútr provedený v čistých liniích s progresivním zavěšením kol. Bezkonkurenčně dobrý vzhled a jízdní komfort jsou známky kvality, kterou vám zaručuje ROLLING BUGGY.”

Specifikace Detail
Délka 1400 mm
Šířka 700 mm
Světlá výška 80 mm
Poloměr otáčení 128 mm
Velikost pneu Přední 100/60-8
Zadní 115/55-8
Tlak v pneu 2,3 bar
Výška sedáku Nastavitelná 460 mm
Šířka sedáku 510 mm
Výška opěradla 560 mm
Hmotnost (včetně baterií) 102 kg
Baterie 2x 12V 50 a/h
hmotnost (1 ks) 15 kg
Maximální hmotnost 178 kg
Maximální rychlost 12 km/h
Maximální stoupání 12%
Přibližný dojezd 32 km
Motor 700 W

Cena modelu dostupná v ceníku!